Styrelse

En styrelse förvaltar Hantverkets Bostadsstiftelse Lida Kullar och följer stiftelseförordnandet, stiftelselagen och relevant lagstiftning. 

Ordförande

Thord Wilhelmsson
 thord@holmnet.nu

Ordinarie ledamöter:

Jan-Owe Anderson
jan-ove.anderson@telia.com

Urban Pehrsson
urban.pehrsson@gmail.com

Suppleanter:

Kenneth Lustig
kenneth@holmnet.nu

Johan Kleist
johan.kleist@elfvins.se

Criss Hagfeldt
criss.hagfeldt@norrkoping.se

 

HANTVERKETS BOSTADSSTIFTELSE LIDA KULLAR

 ADRESS Hantverkets Bostadsstiftelse Lida Kullar,  Lidaleden 47,  603 81 Norrköping     TELEFON 011-14 00 40     E-POST info@lidakullar.se

© Hantverkets Bostadsstiftelse Lida Kullar  |  » Om cookies  |  » Sitemap